LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY OD RANDYHO FENOLI

Představujeme vám luxusní svatební šaty od světoznámého návrháře RANDYHO FENOLI známého z TV pořadu SAY YES TO THE DRESS. Kolekci si zamiluje každá nevěsta, která se ve svůj svatební den chce cítit jako opravdová princezna. Každý model má svůj jedinečný rukopis návrháře Randyho Fenoli jeho modely jsou typické hlavně bohatými sukněmi a originálními detaily, které dodají každé nevěstě na výjimečnosti. V našem salonu najdete největší počet originální svatebních šatů od Randyho Fenoli v celé České Republice.

Svatební šaty ANYA od Randyho Fenoli jste mohli vidět i v populárním pořadu SAY YES TO THE DRESS a najdete je exkluzivně i v našem svatebním salonu. 

Reakce nevěsty Lacy na svatební šaty Anya od Randyho Fenoli mluví za vše jsou jedním slovem dechberoucí a dojmou k slzám nejednoho svatebčana tak jako dojali nevěstiny poradce v populárním americkém pořadu. 

Věříme ,že se do luxusních svatebních šatů od Randyho Fenoli se zamilujete stejně jako my i nevěsta Lacy z světoznámého pořadu SAY YES TO THE DRESS.